משתמש:היסטוריה על המפה

מתוך עמוד ענן

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

היסטוריה על המפה – אודות

אתר היסטוריה על המפה החל את דרכו בסוף שנת 2011, כאשר החלטתי להקים אתר שמכיל מידע על אתרים מעניינים שנמצאים לרוב מחוץ לטווח עיניהם של המטיילים, לחבר את כל פיסות המידע אודות ההיסטוריה של המקום ולקנח עם תמונות מהמקום – וכל זאת למאמר אחד מקיף ועשיר במידע.

האתר מכיל את עיקר המידע , תמונות , נקודות רלוונטיות בעיקר לחובבי ההיסטוריה והטיולים ובסיכום כל מאמר אף מצויין בפירוט כיצד להגיע למקום ובאמצעות אילו תוכנות ניווט.


מידע באתר

המידע באתר מבוסס על מספר רב של מקורות , בניהם גם ספרים , אתרים היסטוריים וחוקרים למינהם אשר לקחו על עצמם לשמר את ההיסטוריה למען העתיד.

באתר מוצג המידע בצורה טקסטית, ויזואלית בעת הצורך באמצעות תמונות איכותיות וקישורים נוספים להגברת הידע.


למה ומדוע? האתר הוקם לאחר אינספור טיולים שקיימתי ברחבי המדינה, ולאחר ששבעתי מאתרים רשמיים כאלו ואחרים, של רשויות ושמורות, הגעתי למסקנה שאת האתרים האמיתיים , האותנתיים והייחודים – איש לא מכיר !

האתרים הללו נמצאים לרוב אף מסביב לעירנו , גם בשכונותינו ומכילים מידע היסטורי רב.

אתרים כאלו בסופו של דבר אף מוזנחים ונהרסים בגלל חוסר המודעות לחשיבות ההיסטורית שבהם. האתר היסטוריה על המפה שם לנגד עיניו את שימור המקומות והבאת המידע המירבי אל המבקרים בו.

ארץ ישראל משופעת באתרים נהדרים בעלי נדירות ייחודית מאוד ! לפני שאנו הולכים לחפש אטרקציות מחוץ לגבולות המדינה , היסטוריה על המפה תספר לכם על המקומות בפנים הארץ.


מאחורי הטקסט והמצלמה

עומד אנוכי , חובב היסטוריה מאז ומעולם , ארכיאולוגיה ודברים עתיקים , בייחוד כאלו ששייכים לסיפורים המקומיים. חובב אספנות ושימור אתרים, אוהב לחקור את העבר של האתרים שסבבו אותנו לאורך החיים.

אחת האהבות שלי הינה צילום ואף כתיבה, באתר היסטוריה על המפה שילבתי את כולם יחדיו.

אתר היסטוריה על המפה

כלים אישיים
גרסאות שפה
מרחבי שם
פעולות
ניווט
תיבת כלים