עמוד ענן:הבהרה משפטית

מתוך עמוד ענן

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

השימוש באתר ובתוכנה עמוד ענן הוא באחריותו הבלעדית של המשתמש. באתר ובתוכנה מידע שנמסר לנו ע"י גולשים שונים, ואין בעלי האתר, העורכים, ו/או הגולשים אחראים לנכונותו ולעדכניותו. על המשתמשים לבדוק היטב את המידע לפני יציאתם לשטח, ולוודא את בטיחות הטיול עם הגורמים המוסמכים.

טיול הוא פעילות שעלולה להיות מסוכנת, וחובה לשמור על כל כללי הבטיחות, להתייעץ עם אנשים מקצוע, ולהצטייד בידע ובציוד הנדרש. כמו כן, יש לברר עם הגורמים המוסמכים כגון צבא ההגנה לישראל אם מותרת הכניסה לשטח זה, והאם הוא אינו מסווג כשטח סגור או כשטח אש.

השימוש בחומר המוצג באתר הינו במסגרת כללי השימוש ההוגן. אין להעתיק חומר ללא אישור מפורש של בעלי האתר. הורדת חומר ע״י מכונה או הנדסה לאחור של האתר אסורים פרט ליצירת אינדקס לא-גיאוגרפי ע״י מנועי החיפוש הגדולים כדוגמת גוגל.

המסלולים המסומנים באתר נמסרו לנו על ידי אנשים שמדדו אותם בשטח. יתכן שנפלו שגיאות בסימון, ועל המטיילים לבדוק את המידע היטב לפני היציאה לשטח.

בכל מקרה שהוא, אין לראות את המידע באתר כהמלצה לביצוע פעילות כלשהי אף אם אחד הגולשים כתב זאת, אלא כמסירת מידע בלבד, שכאמור אין צוות האתר אחראי לנכונותו.

"עמוד ענן" נוצר כדי להרבות טוב בעולם. אין להשתמש במידע באתר כדי לבצע מעשים אסורים, ובכללם תנועה בצירים שאינם מסומנים (דבר העלול לגרום לשטח נזק בלתי הפיך), הרס ערכי טבע, וכדומה, אלא למעשים טובים וראויים בלבד.

כלים אישיים
גרסאות שפה
מרחבי שם
פעולות
ניווט
תיבת כלים