תשובות לשאלות נפוצות

מתוך עמוד ענן

גרסה מתאריך 10:46, 11 במרץ 2012 מאת יואב רופא (שיחה | תרומות)
(הבדל) → הגרסה הקודמת | הגרסה האחרונה (הבדל) | הגרסה הבאה ← (הבדל)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

תוכן עניינים

אתר האינטרנט

כיצד מציירים מסלול?

על מנת לצייר מסלול יש ללחוץ על העיפרון בסרגל הכלים, ולאחר מכן לדקור את המפה. ניתן גם לגרור את המפה. יש לשים לב שאם רוצים לדקור צריך לעשות זאת ע"י לחיצה קצרה, אחרת המפה נגררת.

כיצד נרשמים לאתר? האם זה בחינם?

ניתן להירשם לאתר האינטרנט בקלות בקישור הבא. כמובן שאין צורך בתשלום.

איך מזיזים את המפה?

פשוט גוררים אותה עם העכבר. ניתן גם להשתמש בגלגלת או בסרגל הזום הנמצא בצד הימני של המסך על מנת להקטין את המפה או להגדילה.

איך מוסיפים נקודות עניין חדשות?

זה קל מאד! לוחצים על לשונית "הוסף אתר" בראש העמוד, ולאחר מכן דוקרים את המפה במקום המתאים ומוסיפים פרטים על המקום. ניתן גם להוסיף תמונה.

האם מותר להוסיף מידע שהועתק ממקומות אחרים?

חס וחלילה! התיאור והתמונות חייבים להיות שלכם ולא לקוחים משום מקום אחר.


כיצד ניתן להדפיס מפה?

לוחצים על הלשונית "הדפסה" בראש העמוד, גוררים את המלבן לאיזור הרצוי, ולוחצים הדפס! לקבלת קובץ PDF הניתן להדפסה בקנה המידה הנכון. ניתן גם לשנות את קנה המידה על מנת להדפיס מפה מוקטנת או מוגדלת.


עמוד ענן ל-iPhone ול-iPad

כיצד מעבירים מסלול לתוך התוכנה באייפון או באייפד?

נרשמים לאתר עם אותם שם משתמש וסיסמא בהם אתם משתמשים באייפון. פותחים את המסלול באתר ומסמנים "הוסף למסלולים הפרטיים שלי". בהפעלה הבאה של התוכנה היא תסתנכרן לאתר באופן אוטומטי.

רכשתי מפות ושדרגתי את המכשיר. אם אני צריך לשלם שוב?

במידה ומשתמשים באותו חשבון אפל, אין צורך לשלם שוב. יש לבחור בדיוק את אותה המפה שנרכשה קודם (כלומר, למשל, אם רכשת מפת סימון שבילים יש לבחור מפה זו), ולאחר מכן לבצע רכישה חוזרת. התוכנה תבקש לאשר פעמיים שלאחריהן תתקבל הודעה שניתן להוריד את המפות ללא תשלום. מנגנון פשוט יותר לעדכון נמצא בפיתוח.


עמוד ענן למחשבי ניווט יעודיים ולמחשבי כף יד

כיצד ניתן לעדכן את נקודות העניין בתוכנה?

יש להוריד את הקובץ שבקישור, לפתוח אותו, ולהעביר את התוכן שלו לתוך הספרייה AmudAnan בכרטיס. יש לקחת בחשבון שאם שמרתם נקודות למאגר הכללי הן ימחקו. תוכנה קטנה לעדכון אוטומטי של מכשירי ניווט יעודיים נמצאת בפיתוח.

כיצד ניתן להוריד מסלול לתוכנה?

הדרך הפשוטה ביותר היא להכניס את הקובץ לתוך הספרייה Sync הנמצאת בתוך הספרייה AmudAnan. התוכנה תפתח אותו באופן אוטומטי. ניתן לצייר מסלול באתר ולשמור אותו לקובץ או להתשתמש בקבצים מאתרי טיול שונים.

עמוד ענן לאנדרואיד

אנו מקבלים שאלות רבות בנושא תוכנה לאנדרואיד. התוכנה לאנדרואיד נמצאת לקראת סיום הפיתוח, ותעלה בתקופה הקרובה לחנות האפליקציות של גוגל.

כלים אישיים
גרסאות שפה
מרחבי שם
פעולות
ניווט
תיבת כלים