עין לבן

מתוך עמוד ענן

קפיצה אל: ניווט, חיפוש
2011.09.11-104852.520.iphone.jpg

   651 מ'

תקציר

שתי בריכות, ושלישית בתהליך בניה, כל אחת בקוטר של כארבעה מטרים ובעומק של כחצי מטר. סביבן עצי פרי ,תאנים וצל נפלאים. לאחר שנחסם בקיץ האחרון השביל התחתון היוצא מגן החיות התנ"כי, הוא שוב נפתח וכעת ניתן להגיע עם הרכב מגן החיות התנ"כי, ולא רק מלמעלה - אל הבריכה העליונה. ההגעה הנוחה ביותר היא מגן החיות התנכ"י. ב2015 הונגש מעבר לנכים ושביל אופניים סלול.

17.6.18 המעיין מלא במים נקיים וירקרקים. אך סופשבוע מפוצץ אנשים, לכן יותר מומלץ באמצע שבוע

2021 ימים יגידו אם רכס לבן ועין לבן ישארו יפים כמו שהם או שתבנה פה שכונה מצערת. נותר לנו לקוות ולהודות לפעילים הצעירים והירושלמים שמנסים למנוע את העוול

25.5.21 המעיין מלא בתולעים אדומות לכן לא מומלץ להיכנס למים

הרחבה

מהחניה יש לטפס כ40 מדרגות כדי להגיע למעיין. בכיוון השני (למטה) יש שביל אדום המגיע לגשר המאפשר מעבר מתחת לפסי הרכבת והמשך לכיוון עין חיניה.

סיווג: מעין
נגישות: הכל
מקור:נעם עציוני, HAAAIM12, Yuvalvered, Amiora, דביר אסולין, עמית הורן, Yosibar, ברי סחרוף, Jeepman, יאיר נוקדים, Muninof, Mizrahimaor, Brakion1, ידין צבאן, חח חח, שלום אלקובי, Deedeeharris, MMS, Ya1ya1, Ori229, הדס אורנה, יעל דרורי, Danielbinyamin, חן לבנת, Rivka.sh, עדיאל123, נועה אשואל, מישריג, Yedvab, אורי טוקר, מנחם בריף, מעוזכ, Dvirby, אליעד תאיר, י. ב. י, דניאל אזנגה, פרונט אקס, יואב גבירצמן, אמתי.ג, דימה ועדעלה, אלירן הגמד, שמרלר פנים מאירים, נגב מערבי, שימי גפן, Hofwarning.pngייצוג המחרוזת נעם עציוני, HAAAIM12, Yuvalvered, Amiora, <span class="smwwarning">[…]</span> מרלר פנים מאירים, נגב מערבי, שימי גפן, Hof ארוך מדי.
תאריך עדכון: 5/25/2021 09:29:49

קישורים חיצוניים

כלים אישיים
גרסאות שפה
מרחבי שם
פעולות
ניווט
תיבת כלים