מפעל "עשבי קדם"

מתוך עמוד ענן

קפיצה אל: ניווט, חיפוש
2014.11.18-180653.190.android.jpg

   735 מ'

תקציר

מפעל אשר שוכן בכרמל המפיק מוצרים טבעיים על בסיס צמחי מדבר יהודה. המפעל זוכה להצלחה גדולה בארץ ובחו"ל בזכות יעילות מוצריו. כלל המוצרים הינם על טהרת הצמחים וללא כל כימיקלים. נכנסים לכרמל, פונים שמאלה ומיד שוב שמאלה. פרטים נוספים באתר.

הרחבה

בין הרי חברון לעין גדי, קיים מפגש מיוחד של אזור ערבתי עם צמחי אזור ים תיכוני. המצוקה האקלימית גורמת להתפתחות צמחים יחודיים, ארומטיים באופן יוצא דופן ועשירים בהורמונים ושמנים. את הצמחים הללו אנו מגדלים בחלקות אורגניות בסביבתם הטבעית ומאז 1996 לאחר מחקרים מעמיקים, יוצרים מוצרי טיפוח לעור, לשיער ולגוף. תמציות הצמחים מופקות מצמחים שלמים תוך ניצול מלוא פוטנציאל הצמח.-

נא הקלק לצפיה בסרטון

מוצרי עשבי קדם הינם על טהרת הצמחים וללא כל כימיקלים. במעבדות עשבי קדם שוקדים כל העת על פיתוח מוצרים איכותיים וחדשניים.

המוצרים לא נוסו על בעלי חיים וללא רכיבים כלשהם מסינטזה כימית: חומרים משמרים, מייצבים או מבשמים. המוצרים לעור נבדקו דרמטולוגית.

מן המחקר המדעי על שימוש בצמחים לבעיות שונות -הקלק כאן.

למוצרים רשיון משרד הבריאות והינם כשרים למהדרין .

חברת עשבי קדם נוסדה בשנת 1996, בעקבות מחקר של 10 שנים שבוצע ע"י חוקרים ישראלים בתחום הביולוגיה והכימיה, ומידע שהצטבר על הפעילות הטיפולית של צמחי הארץ. מאז נמשך המחקר, והמוצרים השונים נוסו בסיועם של מטפלים ורופאים בתחומי העור ועוד. החברה מתמקדת בצמחי ספר מידבר יהודה: אזור נדיר בעולם של מפגש בין מידבר חם (בקעת ים המלח) והרים ים-תיכוניים קרירים (הרי-חברון), שהמרחק ביניהם הוא רק כ- 30 ק"מ. מפגש זה יוצר עקה אקלימית מיוחדת במינה, המתבטאת בין היתר בתכולה גבוהה (יחסית) של הורמונים צמחיים בצומח המקומי.

חברת עשבי קדם יוזמת את חידוש השימוש הטיפולי בצמחי האזור, ואף הקימה חלקות גידול ומפעל באזור זה (מושב כרמל, צפונית לערד ומערבית לעין-גדי). החברה מקפידה להימנע ממרכיבים סינתטיים במוצרים, לא רק מסיבות של חזרה לטבע, אלא גם כדי לשמר את האיזון העדין הקיים בצמחים. החברה רואה שליחות מיוחדת בחידוש רפואת הצמחים העברית הקדומה, ומעוניינת לשתף פעולה עם כל מי שחפצים לעסוק בכך בארץ.

המוצרים לעור נבדקו דרמטולוגית במעבדות מוסמכות ע"י השוק האירופי המשותף. כל המוצרים לא נוסו על בעלי חיים וללא רכיבים כלשהם מסינתיזה כימית: חומרים משמרים, מייצבים או מבשמים. מוצרי עשבי קדם נמכרים בישראל, בצפון אמריקה ובאירופה וזוכים להערכה רבה. חברת עשבי קדם מבטיחה זיכוי ללקוחות שאינם מרוצים מתוצאות השימוש במוצרים. חשוב לציין כי כל המוצרים הנמכרים אינם תרופה ולא ‏נועדו להיות תרופה

סיווג: מבני ציבור
נגישות: הכל
מקור:נתנאל., M151a2, שדה כלב
תאריך עדכון: 12/10/2015 13:39:07

קישורים חיצוניים

http://www.adoni-medical.co.il/%D7%93%D7%A3-%D7%94%D7%91%D7%99%D7%AA.aspx

כלים אישיים
גרסאות שפה
מרחבי שם
פעולות
ניווט
תיבת כלים