תשובות לשאלות נפוצות

מתוך עמוד ענן

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

תוכן עניינים

אתר האינטרנט

איך מוסיפים נקודות עניין חדשות לאתר?

זה קל מאד! לוחצים על לשונית "הוסף אתר" בראש העמוד, ולאחר מכן דוקרים את המפה במקום המתאים ומוסיפים פרטים על המקום. ניתן גם להוסיף תמונה.

מצאתי טעות! מה לעשות?

תוכל/י לתקן את הטעות בעצמך! בתחתית החלונית הצהובה הקטנה ישנו קישור בשם "ערוך". לחיצה עליו תוביל לפתיחת חלון המאפשר לערוך את פרטי הנקודה ולתקנם.

כיצד מציירים מסלול?

על מנת לצייר מסלול יש ללחוץ על העיפרון בסרגל הכלים, ולאחר מכן לדקור את המפה. ניתן גם לגרור את המפה. יש לשים לב שאם רוצים לדקור צריך לעשות זאת ע"י לחיצה קצרה, אחרת המפה נגררת.

כיצד נרשמים לאתר? האם זה בחינם?

ניתן להירשם לאתר האינטרנט בקלות בקישור הבא. כמובן שאין צורך בתשלום.

איך מזיזים את המפה?

פשוט גוררים אותה עם העכבר. ניתן גם להשתמש בגלגלת או בסרגל הזום הנמצא בצד הימני של המסך על מנת להקטין את המפה או להגדילה.

האם מותר להוסיף מידע שהועתק ממקומות אחרים?

חס וחלילה! התיאור והתמונות חייבים להיות שלכם ולא לקוחים משום מקום אחר.


איך ניתן לקשר למפה?

ניתן לקשר למפה לפי נקודת עניין, שם מקום, או נקודת ציון.

לקבלת קישור לנקודת עניין במפה, לחצו על "קישור" בתחתית לוחית המידע. למשל, לקישור למערת קשת: http://amudanan.co.il/#!wiki=P204725

לפי שם מקום, אפשר לעשות את זה בדרך הבאה: http://amudanan.co.il/#search=נחל%20בצת

אפשר כמובן גם לקדד את השם (url encoded), כפי שקורה, למשל, כשמעתיקים את הקישור מכרום: http://amudanan.co.il/#search=%D7%A0%D7%97%D7%9C%20%D7%91%D7%A6%D7%AA

ניתן גם לקשר לפי נקודת ציון ברשת ישראל החדשה או ברשת גיאוגרפית: http://amudanan.co.il/#lat=631000&lon=222000


כיצד ניתן להדפיס מפה?

לוחצים על הלשונית "הדפסה" בראש העמוד, גוררים את המלבן לאיזור הרצוי, ולוחצים הדפס! לקבלת קובץ PDF הניתן להדפסה בקנה המידה הנכון. ניתן גם לשנות את קנה המידה על מנת להדפיס מפה מוקטנת או מוגדלת.

עמוד ענן ל-iPhone ול-iPad

כיצד מעבירים מסלול לתוך התוכנה באייפון או באייפד?

נרשמים לאתר עם אותם שם משתמש וסיסמא בהם אתם משתמשים באייפון. פותחים את המסלול באתר ומסמנים "הוסף למסלולים הפרטיים שלי". בהפעלה הבאה של התוכנה היא תסתנכרן לאתר באופן אוטומטי.

רכשתי מפות ושדרגתי את המכשיר. האם אני צריך לשלם שוב?

במידה ומשתמשים באותו חשבון אפל, אין צורך לשלם שוב. יש ללחוץ על הכפתור על הציור של המפה, ולאחר מכן ללחוץ על הכפתור "שחזר מפות". לאחר מכן ניתן לעבור למפות.

עמוד ענן למחשבי ניווט יעודיים ולמחשבי כף יד

כיצד ניתן לעדכן את נקודות העניין בתוכנה?

יש להוריד את הקובץ שבקישור, לפתוח אותו, ולהעביר את התוכן שלו לתוך הספרייה AmudAnan בכרטיס. יש לקחת בחשבון שאם שמרתם נקודות למאגר הכללי הן ימחקו. תוכנה קטנה לעדכון אוטומטי של מכשירי ניווט יעודיים נמצאת בפיתוח.

כיצד ניתן להוריד מסלול לתוכנה?

הדרך הפשוטה ביותר היא להכניס את הקובץ לתוך הספרייה Sync הנמצאת בתוך הספרייה AmudAnan. התוכנה תפתח אותו באופן אוטומטי. ניתן לצייר מסלול באתר ולשמור אותו לקובץ או להתשתמש בקבצים מאתרי טיול שונים.

כיצד ניתן לעדכן את המפות בתוכנה?

לשדרוג המפות ולעדכונן יש ליצור קשר עם משווקי התוכנה בטלפון 1-800-379-800.

העברית בתוכנה מופיעה הפוך!

לחץ על גלגל השיניים, על הלשונית הימנית ביותר, ולאחר מכן סמן reverse hebrew.

עמוד ענן לאנדרואיד

אנו מקבלים שאלות רבות בנושא תוכנה לאנדרואיד. התוכנה לאנדרואיד נמצאת לקראת סיום הפיתוח, ותעלה בתקופה הקרובה לחנות האפליקציות של גוגל.

כלים אישיים
גרסאות שפה
מרחבי שם
פעולות
ניווט
תיבת כלים