עין בובין - עין דני

מתוך עמוד ענן

קפיצה אל: ניווט, חיפוש
IMG 0607.JPG

   510 מ'

תקציר

מעיין ענק וצלול מעיין עם ברכת מים גדולה, בין בוסתנים וגפנים. בריכה פיצוץ בגודל 10X12 בערך, אבל הרבה פעמים אין מים כי הערבים שואבים משם להשקות את השדות. המים מאוד נעימים ושווה ללכת למעיין תוך כדי טיול בוואדי מג'ור מומלץ מאוד לבוא עם נשק, במיוחד בתקופת הקיץ כי הערבים נמצאים שם הרבה ובהמונם.... ביום ב תמוז תשעה נרצח בדרכו למעיין דני גונן, מלוד. לכן הוחלט לקרוא למעיין עין דני. הגעה למעיין היא בצומת הפרסה (צומת דולב טלמון) פונים לכיוון דיר אבזיע ואחרי 10 מטר פונים שמאלה בדרך עפר אפשר גם ללכת את זה ברגל (חצי שעה הליכה בקצב 3.5 ובחזור זה ממש קל) אפשר להגיע עם הרכב עד הפח זבל שם להחנות (יש ליד עוד מעיין ראה ערך נפרד) המעיין ממש שווה ומטורף. בימי שישי וערבי חג של שעון קיץ יש אבטחה צבאית עדיף לברר לפני במוקד בנימין (*1208) תהנו ותשמרו נקי לבאים אחריכם. הנביעה בוקעת מתוך נקבה באורך כ 10-12 מ' עם קירות בטון ועם דלת מתכת פתוחה

ביום שישי ה-23/8 נרצחה במקום הנערה רינה שנרב הי"ד על ידי חוליה שהפעילה מטען חבלה בעת שהגיעה משפחת שנרב לטבול במעיין (מוטי חזקיה)

הרחבהסיווג: מעין
נגישות:
מקור:אביה, מתן-ישראל, Shlomiadler2, מבית אל שכמה, בנימין א, אוריאל פיליפסון, EELLRR, אלי טוכול, ג'יפים מטיילים בשומרון, Luchi, עמית הורן, שלמהשביב, עמית אררט, Yonatan248, Dlhl, ליאור ותמר חזן, שיר שרף1, ישי חמו, עטרהמ, אליעד ביטון, חגי הרבסט, Rmeh, אלחנן קרוטהמר, יוני ציון רפאלי, פיני גונן, נדב רחבי, פישפדר, נתנאלוששש המלךךך, יאיר גלסר, Yanivmachluf, חרשניק, ינון102, מעוז7857, Ilaysoffer, ליאו, אלקנה.ברקאי, מוטי448, מוטי חזקיה, ווקנין, שמעון כהן, Mokka1warning.pngייצוג המחרוזת אביה, מתן-ישראל, Shlomiadler2, מבית אל שכמ <span class="smwwarning">[…]</span> 448, מוטי חזקיה, ווקנין, שמעון כהן, Mokka1 ארוך מדי.
תאריך עדכון: 10/11/2019 07:48:39

קישורים חיצוניים

http://www.hamaayanot.co.il/home/index.php?page IMG 0607.JPGכלים אישיים
גרסאות שפה
מרחבי שם
פעולות
ניווט
תיבת כלים